Advert

ERGANİLİ MODACI KÖYÜNE KÜTÜPHANE KURACAK

ERGANİLİ MODACI KÖYÜNE KÜTÜPHANE KURACAK
Bu içerik 2816 kez okundu.

Türk tasarımcı Erganili Recep Demiray, koleksiyonunu Londra Moda Haftası’nda görücüye çıkarıyor. Defileden elde edilecek gelir ile Ergani’de kütüphane kurulacak.
Moda dünyasının önemli buluşma noktalarından biri olan Londra Moda Haftası'nda uluslararası modacı Recep Demiray, özel tasarımlarını sergileyecek. Ünlü Türk model Tuğçe Aral da defilede yer alacak. Defileden elde edilecek gelir, Diyarbakır'ın Ergani ilçesi Selman Köyü Orta Okulu öğrencilerine bir kütüphane kurmak için kullanılacak.
16-20 ŞUBAT/ LONDRA MODA HAFTASI
Moda dünyasının önemli buluşma noktalarından biri olan Londra Moda Haftası, 16-20 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Aralarında dünyaca ünlü markaların da yer aldığı pek çok firmanın etkinliklerine sahne olan Moda Haftası'nda özel tasarımlarını sergileyen isimlerden biri de uluslararası modacı Recep Demiray olacak.
ERGANİY’E YENİ BİR KÜTÜPHANE
Geçtiğimiz yıl Milano Moda Haftası'nda sergilediği koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Recep Demiray, bu kez İngiltere'nin başkenti Londra'da Türk moda rüzgarı estirecek. Leonardo Royal Tower Bridge London Hotel'de 17 Şubat akşamı düzenlenecek defilede Recep Demiray, 2024 sonbahar-kış kolesiyonunda yer alan 20 tasarımı sunacak. Ünlü Türk model Tuğçe Aral baş manken olarak podyumda yürüyecek. Defileden elde edilecek gelirin kendisi için özel anlamı olan bir sosyal sorumluluk projesinde değerlendireceğini belirten Recep Demiray, "Londra'da ülkemi temsil edecek olmaktan dolayı çok gururluyum. Giorgina Ferri sponsorluğunda yapacağım bu defileden elde edilecek gelir ile memleketim olan Diyarbakır'ın Ergani ilçesi Selman Köyü Orta Okulu öğrencilerine bir kütüphane kuracağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır aracı Konya’da kaza yaptı: 4 ölü, 2 yaralı
Diyarbakır aracı Konya’da kaza yaptı: 4 ölü, 2 yaralı
Son seçim anketi: CHP, AK Parti ve DEM’de son durum!
Son seçim anketi: CHP, AK Parti ve DEM’de son durum!