Advert
Advert

BAĞLAR BELEDİYESİNDEN 4 KOLDAN HİZMET SEFERBERLİĞİ

Bağlar Belediyesi, havaların ısınmasından sonra yoğunlaştırdığı alt yapı ve üst yapı yenileme çalışmalarını ilçenin dört bir yanında sürdürüyor. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla merkezde ve kırsalda 15 noktada aynı anda hizmet veren ekipl

BAĞLAR BELEDİYESİNDEN 4 KOLDAN HİZMET SEFERBERLİĞİ
Bu içerik 1223 kez okundu.

GEÇMİŞTEN KAYNAKLANAN SORUNLAR BİR BİR ÇÖZÜLÜYOR

Bağlar Belediyesi,yaz döneminin gelmesinden sonra ilçe genelindeki alt yapı ve üst yapı yenileme çalışmalarında tempoyu doruk noktasına ulaştırdı. Bir günde 15 ayrı noktada farklı hizmetlere imza atan  yapan belediye ekiplerinin çalışma temposu vatandaşlar arasında memnuniyet yaratıyor.

Başkan Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla ilçenin her bölgesine yayılan ekipler, eş zamanlı olarak 9 merkez mahallesi ve  2 kırsal mahalle olmak üzere 11 mahallede alt yapı yenileme çalışmaları yaparken, ilçenin geleceğine yön veren projelerde de çalışmalar sürdürülüyor.

Belediye ekipleri kırsal Alatosun ve Kırkkoyun mahallelerinde stabilize yol çalışması yaparak yeni açılan yaşam alanlarına yol kazandırırken,merkez Bağcılar Mahallesi’nde 3 ayrı sokakta asfalt döşeme çalışması gerçekleştirildi. Selahattin Eyyubi ,Yeniköy ve Bağcılar mahallelerinin bazı sokaklarında kaldırım yenileme çalışması yaparak buraları güzelleştiren ekipler, Mevlana Halit Mahallesi’nde de sokak ve kaldırım sağlıklaştırma hizmetlerini gerçekleştirerek yeni bir görünüm kazandırdı.

BAĞ EVİ VE BİSİKLET YOLU PROJELERİNE DEVAM

Belediyenin elit projelerinde de çalışmalar aralıksız olarak sürüyor. 35 bin metrekarelik alanda inşa edilen Bağ Evi projesinde alt yapı tamamlanarak üst yapıya başlanırken,Diyala Parkı Bisiklet ve Yürüyüş Yolu projesinde hummalı bir çalışma ile sona doğru geliniyor.

Belediye ekipleri, vatandaşların büyük ilgisini çeken Gül Bahçesi’nde çim bakım çalışması gerçekleştirerek olası tahribatlara karşı tedbir alırken, esnaf kesiminin yaşadığı Mega Sanayi bölgesinde ise imar yolları açarak çevre düzenlemesi ve parke döşeme çalışmalarına devam ediyor.

“KAYNAKLARI DOĞRU KULLANINCA HİZMET FARKI OLUŞTU”

Devam eden çalışmaları yakından takip eden ve bazılarını ziyaret ederek inceleyen Başkan Hüseyin Beyoğlu, milletin kaynaklarını millete hizmete dönüştürerek 26 ayda çok ciddi sonuçlar aldıklarını söyledi. Beyoğlu,”Bugün artık vatandaşın rahatlıkla ulaşabildiği, zaman kaybı yaşamadan hizmet alabildiği bir belediye yapısını oluşturmuş durumdayız. Tüm ekiplerimiz özverili bir şekilde karış karış hizmet ediyor. Kaynaklar milletin yararına değerlendiriliyorsa demek ki hizmet yapılabiliyormuş. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki devletimizin kullanmamıza imkan sunduğu kaynakları yerinde kullanınca ortaya 26 ayda bu değişim ve hizmet farkı çıktı. Bundan sonra daha çok çalışacağız. Milletimize bunun sözünü veriyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BEYOĞLU : ”BİZİM İÇİN HER KARENİN BİR  ANLAMI VARDIR”
BEYOĞLU : ”BİZİM İÇİN HER KARENİN BİR ANLAMI VARDIR”
Ağır tonajlı araçlara sıkı denetim
Ağır tonajlı araçlara sıkı denetim