Advert

Gece Gündüz Demeden Çalışan Bir Başkan: ‘Şakir Erdin’

MHP Sur İlçe Başkanı Şakir Erdin, göreve geldiği günden beri yaptığı çalışmalarla adından söz ettiriyor.

Gece Gündüz Demeden Çalışan Bir Başkan: ‘Şakir Erdin’
Bu içerik 1966 kez okundu.

Siyasete girmeden önce ticaretle uğraşan Başkan Erdin, ilçe başkanı olduktan sonra gece gündüz demeden nerede bir düğün var, nerede bir taziye var, kimin olursa olsun kişi veya kesim fark etmeksizin ziyaret ederek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletiyor.

 

Başkan Erdin, polis ve askerler dahil olmak üzere kimseyi ayırt etmeden yolda kimi görürse görsün selam vermeden geçmiyor. Başkan Erdin’in bu hareketi vatandaşlar arasında takdirle karşılanıyor.

 

Diyarbakır’da MHP’nin bayrağını dalgalandırmanın kolay olmadığını belirten Başkan Erdin; “Diyarbakır’ın göz bebeği Sur’da MHP ilçe başkanı olmanın verdiği mutluluğun tarifi yoktur. Ben bu göreve atandıktan sonra partimin başarısı için sürekli çalıştım. Partimin daha önce ilçe binası bile yokken bugün öyle bir ilçe başkanlığı binası açtım ki dillere destan bir mekan ve göz bebeğimiz Sur’lara karşı ay yıldızlı bayrağımız ve 3 hilalimizi dalgalandırıyoruz” dedi.

 

 

Sur ilçesinde MHP ilçe başkanı olmanın çok önemli bir şey olduğunu aktaran Başkan Erdin; “Ben teşkilatımla ve il başkanımın emir ve talimatları doğrultusunda ilçemde partimin başarısı için ter döküyorum. Partimizin ilçe binasını açtıktan sonra insanların bize ziyaretleri ve partimizi benimsemeleri bizi sevindirdi. Çünkü daha önce böyle bir hizmet görmediklerini ve bugün Sur’un kalbinde MHP ilçe binasının açılmasıyla şaşırdıklarını söylüyorlar. Biz de bu uğurda çalışmalar yaparak, vatandaşlarımızın gönlüne dokunan çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.

 

Diyarbakır’da siyaset dışında ticaretle de uğraştıklarını belirten Başkan Erdin, partiye gelen misafirleriyle birebir ilgilenerek kapıya kadar uğurluyor, ne sorunları varsa ilgilenip çözümü noktasında elinden geleni yapıyor. Bu konuyla ilgili olarak Başkan Erdin; “Bizim kapımız herkese açıktır. Biz bu vatanın her evladına kapımızı hep açık tutarız. Çünkü bizim partimizin ilkesi vatanı için mücadele eden, vatanını seven insanlarla birlikte olmak, birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Biz vatanını ve milletini seven herkese kapımız açık olarak siyasetimizi yapmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Amedspor’da beklenen imza atıldı
Amedspor’da beklenen imza atıldı