Advert

GSYD’DEN GENEL SEKRETER ÇİFTÇİ’YE KRİTİK ZİYARET

Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) Başkanı Mehmet Yılmaz Bay ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi’yi ziyaret ederek önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanan proje ve faaliyetlerle ilgili

GSYD’DEN GENEL SEKRETER ÇİFTÇİ’YE KRİTİK ZİYARET
Bu içerik 1726 kez okundu.

Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) Başkanı Mehmet Yılmaz Bay ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi’yi ziyaret ederek önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanan proje ve faaliyetlerle ilgili görüş alış-verişinde bulundu. Görüşmenin verimli geçtiğini belirten GSYD Başkanı Mehmet Yılmaz Bay,”Büyükşehir Belediyemizin ve sayın genel sekreterimizin destek sözü verdiği, kentimizin yararına olacak spor projelerini hep beraber hayata geçireceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) Başkanı Mehmet Yılmaz Bay ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ederek, derneğin gençlik ve sporla ilgili olarak kentin geleceğini ilgilendiren projeleriyle ilgili düşüncelerini dinledi. Görüşmede GSYD İkinci Başkanı Veysi Akar, GSYD yönetim kurulu üyeleri Nihat Mızrak ve Şehmus Kızılaslan ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Veysel Kızılay da yer aldı. Samimi ve verimli bir ortamda geçen görüşmede GSYD’nin geçmişte Büyükşehir Belediyesi desteğiyle yaptığı projeler ve bundan sonrası için planlanan çalışmalar ele alınarak karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

“ORTAK PAYDAMIZ DİYARBAKIR’DIR”

Ortak paydalarının Diyarbakır olduğunu belirten GSYD Başkanı Mehmet Yılmaz Bay, kentin en büyük kurumu olan Büyükşehir Belediyesi’nin gençlik ve spora sağlayacağı desteğin kentin geleceği için ayrı bir anlam ifade ettiğini dile getirerek olumlu düşüncelerinden dolayı Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi’ye teşekkür etti.

Diyarbakır yararına olan her türlü çalışmayı desteklediklerini dile getiren Genel Sekreter Çiftçi ise gençlerin geleceğine ve kentin vizyonuna uygun olan projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini vurgulayarak, önümüzdeki günlerde güzel adımlar atılacağının müjdesini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Amedspor’da beklenen imza atıldı
Amedspor’da beklenen imza atıldı