Advert

BEYOĞLU :”HİZMET BELEDİYECİLİĞİNİ, GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE PEKİŞTİRİYORUZ”

Bayram sonrasındaki ilk halk buluşmasını Emek Caddesi’nde gerçekleştiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile vatandaşlar arasında kalpleri ısıtan görüntüler yaşandı. Yaşlı bir vatandaşın sarılarak alnından öptüğü Beyoğlu,”İnsanların kalplerine dok

BEYOĞLU :”HİZMET BELEDİYECİLİĞİNİ, GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE PEKİŞTİRİYORUZ”
Bu içerik 1087 kez okundu.

Bayram sonrasındaki ilk halk buluşmasını Emek Caddesi’nde gerçekleştiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile vatandaşlar arasında kalpleri ısıtan görüntüler yaşandı. Yaşlı bir vatandaşın sarılarak alnından öptüğü Beyoğlu,”İnsanların kalplerine dokunmadıkça yaptığınız hizmetlerin anlamı olmaz. Hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliği ile pekiştirerek asıl başarıyı bu noktada elde ettik.” diye konuştu.

 

“Sahada En İyi Hakem Halktır”

 

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Emek Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek bir yandan belediyenin hizmetlerine ilişkin memnuniyetlerini sordu, diğer yandan da kendisine iletilen sorunların kısa zamanda çözümü için telefonla belediyenin ilgili birimlerine talimat verdi.

 

Sahada en iyi hakemin halk olduğunu belirten Başkan Beyoğlu,”bazen bizim göremediklerimizi halkımız daha iyi görebiliyor. Biz de buralara gelince hem istişare ediyoruz, hem   kendi gözlemlerimizle de tespitlerde bulunuyoruz.” ifadelerine yer verdi.

 

“Halkımız Samimiyeti Görünce Sahipleniyor”

 

“Bizi yönetenler bizi dikkate alsın, yanımızda olsun, bizi dinlesin” diyen yaşlı bir vatandaş, halkın arasında olmasından memnuniyet duyduğu Başkan Beyoğlu’na sarılarak alnından öptü.

İnsanların kalplerini kazanmadıkça yapılan hizmetlerin bir anlamının olmayacağını ifade eden Beyoğlu, bu yüzden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın deyimiyle gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliğini bir bütün olarak görüp bu doğrultuda hareket ettiklerini söyledi. Beyoğlu,”Tevazu, samimiyet ve gayretle çalıştığınız zaman bu kadirşinas halk ,kendisine hizmetkar olduğunuzu görerek sizi sahipleniyor.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır ve ilçeleri ilkokul mezunlarına emanet!
Diyarbakır ve ilçeleri ilkokul mezunlarına emanet!
Diyarbakır'da 'Piksel' operasyonu; çok sayıda kişiye gözaltı
Diyarbakır'da 'Piksel' operasyonu; çok sayıda kişiye gözaltı