Advert

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN KADİR GECESİ MESAJI

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,Kur’anı Kerim’in nazil olduğu ve İslam alemi için kutsal sayılan gecelerden olan Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN KADİR GECESİ MESAJI
Bu içerik 2792 kez okundu.

 

Başkan Beyoğlu mesajında bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nin İslam alemi için hayırlara vesile olmasını temenni eden Başkan Beyoğlu, insanlığın çeşitli zorlukların pençesinde bulunduğuna dikkat çekerek bol bol dua edilmesini istedi.

 

Başkan Beyoğlu,”Allah’ın kelamı olan mutluluk kaynağımız ve en büyük referansımız Kur'anı Kerim bu gecede nazil olmuştur. Rabb'imizin bin aydan daha hayırlı olduğunu müjdelediği Kadir Gecemizi bir kez daha büyük bir huşu içerisinde idrak etme imkanı bulacağız. İnsanlığın yaşadığı çeşitli sıkıntıların bertaraf edilmesi, İslam dünyasının selameti ve ülkemizin birliği için bol bol dua ve ibadet ederek değerlendirelim.Duaların en fazla kabul olduğu ulvi gecelerden olan Kadir Gecemizi en hasbi duygularımla tebrik ediyor, bu mübarek gecenin İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum."ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
13 kırsal ilçeye özel ilaçlama aracı desteği
13 kırsal ilçeye özel ilaçlama aracı desteği
Diyarbakır’daki Mem Ararat konserinde evlilik teklifi
Diyarbakır’daki Mem Ararat konserinde evlilik teklifi