Advert

ÇOCUKLAR BAYRAMA MUTLU GİRECEK

Bağlar Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi’ndeki kurslara katılan ailelerin çocuklarına yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde giysi desteğinde bulunarak yüzlerini güldürdü. İhtiyaç sahibi ailelere mensup çocukların hediyelerini takdim ed

ÇOCUKLAR BAYRAMA MUTLU GİRECEK
Bu içerik 780 kez okundu.

 

Aileler Memnun, Çocuklar Mutlu Oldu

 

Bağlar Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını sevindirdi.

 

Bağlar 4 No’lu Aile Destek Merkezi (Adem) bünyesinde hizmet veren çeşitli meslek ve beceri kurslarına katılan 33 ailenin çocuklarına ,belediyenin giyim mağazası aracılığıyla giysi desteği sağlandı.

 

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte çocuklara çeşitli ürünlerden oluşan giysi paketlerini  kendi elleriyle takdim eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çocuklara ayrıca yaşlarına uygun kitaplar da hediye ederek eğitime mutlaka önem vermeleri tavsiyesinde bulundu. Çocukların heyecanı gözlerinden okunurken, etkinliğe katılan aileler burada hem mesleki ve beceri alanlarında eğitim aldıklarını hem de sosyalleşme adına faydalı bir süreç geçirdiklerini dile getirdiler.

 

“Niyetimiz Hizmet Olduğu İçin Rabbim Bu Güzel Tabloyu Nasip Ettiriyor”

 

Çocukların mutlu olduğu aydınlık bir gelecek ve ülke hayal ederek bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Beyoğlu, üç yıldır binlerce aileye ve çocuğa ulaşarak ihtiyaçlarını karşıladıklarını kaydederek bundan sonra da aynı anlayışla yola devam edeceklerini söyledi. Beyoğlu,”Niyetimiz hizmet etmek olduğu için rabbim de bize bu güzel tabloları nasip ettiriyor. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm gücümüzle vatandaşlarımızın emrinde olmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu’na, Adem Koordinatörü Arzu Çetin’in aynı sıra aileler de ilgi göstererek bayram öncesinde yapılan bu anlamlı davranıştan dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor