Advert

YILIN İLK ASFALTI DÖKÜLDÜ

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi, 2022 yılının ilk asfalt çalışmasını yeni yapılaşmanın hızla arttığı Türkiye’nin en büyük mahallesi Bağcılar’da gerçekleştirdi.

YILIN İLK ASFALTI DÖKÜLDÜ
Bu içerik 1260 kez okundu.

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi, 2022 yılının ilk asfalt çalışmasını yeni yapılaşmanın hızla arttığı Türkiye’nin en büyük mahallesi Bağcılar’da gerçekleştirdi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun da takip ettiği asfalt serim çalışmalarından sonra ortaya çıkan görüntüler göz kamaştırarak beğeni topladı.

 

Başkan Beyoğlu,”Son üç yılda olduğu gibi bu yıl da ilçemizdeki yerleşim yerlerini  güzelleştirmek için yoğun bir mesai harcayacağız.” ifadelerini kullandı.

 

İlk Gün 1200 Ton Asfalt Serimi Yapıldı

 

2019 yılında Karacadağ eteklerinde oluşturduğu asfalt plenti ve taş kırma eleme tesisinde Karacadağ bazalt taşından ürettiği asfalt malzemeleriyle son üç yılda ilçede hizmet seferberliği yürüten Bağlar Belediyesi, havaların ısınmasından sonra 2022 yılı için de asfaltlama sezonunu açtı.

 

Yılın ilk asfaltlama çalışması Bağcılar Mahallesi 1216.sokakta gerçekleştirildi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun da yerinde takip ettiği çalışmada bin 200 ton asfalt serimi yapılarak sokak baştan başa ulaşım için elverişli hale getirdi.

 

“Hizmet Seferberliğini Artırarak Sürdüreceğiz”

 

Asfalt üretiminde kendi kendine yeten belediye olmakla beraber talep eden diğer kurumlara da destek olduklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, havaların ısınmasından sonra başladıkları hizmet seferberliğinin temposunu önümüzdeki günlerde artırarak sürdürmeyi amaçladıklarını söyledi. Beyoğlu,”Havaların ısınmasından sonra yılın ilk asfaltlama  çalışmasını gerçekleştirdik. Son üç yılda yaptığımız hizmet seferberliğiyle Bağlar’ımızı yaşanılabilir hale getirdik. Bu yıl da Allah’ın izniyle tüm imkanlarımızı değerlendirerek halkımızın layık olduğu hizmetleri kazandıracağız. ” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da hastane servisine saldırı: Kırıp döküp darp ettiler
Diyarbakır’da hastane servisine saldırı: Kırıp döküp darp ettiler
Diyarbakır ve 13 kentte eylem etkinlikler yasaklandı
Diyarbakır ve 13 kentte eylem etkinlikler yasaklandı