Advert

HİZMET BELEDİYECİLİĞİNDE BAHAR SEFERBERLİĞİ

AK Parti Bağlar Belediyesi, hava koşullarının düzelmesi ve bahar mevsiminin gelmesiyle ilçedeki mevcüt parklarda yenileme çalışmalarına ağırlık verirken, devam eden projeleri de hızlandırdı. Bazı mahallelerde ise parke yenileme ve bakım çalışmaları başlat

HİZMET BELEDİYECİLİĞİNDE BAHAR SEFERBERLİĞİ
Bu içerik 827 kez okundu.

AK Parti Bağlar Belediyesi, hava koşullarının düzelmesi ve bahar mevsiminin gelmesiyle ilçedeki mevcüt parklarda yenileme çalışmalarına ağırlık verirken, devam eden projeleri de hızlandırdı. Bazı mahallelerde ise parke yenileme ve bakım çalışmaları başlatıldı.

 

“Bağlar’da bir gün değil, 365 gün hizmet “ sloganıyla  hareket ettiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,”Vatandaşlarımızın layık olduğu  huzurlu ortamlarda yaşamasına imkan tanımak gayesiyle ilçemizin her karışında hizmet üretmeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

 

İLÇENİN HER BÖLGESİNDE HUMMALI ÇALIŞMA

 

Bağlar Belediyesi,yürüttüğü  çalışmalarla mevcut parkların bakımını gerçekleştiriyor. Karanfil 1, Gulan, Rıhan, Aydın Arslan, Kore Gazileri ve Körhat parklarında çim kesimi, ağaç bakımı,park temizliği yapılarak vatandaşların dinlenmesi için yeni banklar monte ediliyor. Çocuk gruplarının yanı sıra spor aletleri de yenilenerek yeni haliyle vatandaşların hizmetine sunuluyor.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın ismi verilen ve Bağcılar Mahallesi’nde 35 bin metrekarelik alanda inşa edilen park projesinin tamamlanması için de çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor.

 

Belediye ekipleri diğer yandan da bozulan parke taşları ve asfalt yenileme çalışması başlattı.  Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde kaldırım yapım çalışmalarıyla cadde ve sokakları güzelleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mevlana, 5 Nisan, Şeyh Şamil ve Bağcılar mahallelerinde de bozulan ve tahrip olan parke taşları ve kaldırımlar yürütülen çalışmalarla elverişli hale getiriliyor.

 

“İLÇE TARİHİNİN EN BÜYÜK HİZMETLERİNE İMZA ATTIK”

 

Bağlar’ı son üç yılda hizmet belediyeciliği ile tanıştırdıklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bu yıl yapacakları çalışmalarla ilçeyi bu alanda zirveye taşımayı amaçladıklarını söyledi.

 

Beyoğlu,”16 Nisan’da bu kutlu görevde üç yılımızı tamamlamış olacağız. Dolu dolu üç yıl oldu. Bağlar tarihinde şahit olmadığı hizmet seferberliği ile tanıştı. Gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliğini başarıyla gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. 300 milyon TL’den fazla yatırım yaptık. Milletin kaynaklarını milletin hizmetine dönüştürdük. İlk günkü heyecanla inşallah yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor