Advert

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN UZUNBAHÇE KIRSAL MAHALLESİ’NE RAMAZAN ÇIKARMASI

İlçeye bağlı Uzunbahçe kırsal mahallesine çıkarma yapan AK Partili Bağlar Belediyesi vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi, mahallenin ileri gelenlerinin taziyesine katılarak acılarını paylaştı. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Ba

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN UZUNBAHÇE KIRSAL MAHALLESİ’NE RAMAZAN ÇIKARMASI
Bu içerik 1020 kez okundu.

 

İlçeye bağlı Uzunbahçe kırsal mahallesine çıkarma yapan AK Partili Bağlar Belediyesi vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi, mahallenin ileri gelenlerinin taziyesine katılarak acılarını paylaştı. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Beyoğlu,”Ne talebiniz olursa bize anında iletin, hemen çözelim. Ben kendimi belediye başkanı olarak değil, sizlerin hizmetkarı olarak görüyorum.” dedi.

 

ÖNCE TAZİYE, SONRA VATANDAŞ BULUŞMASI

 

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Diyarbakır-Mardin kara yolu güzergahında merkeze 33 kilometre uzaklıkta bulunan Uzunbahçe Mahallesi’ne Ramazan ayı nedeniyle çıkarma yaptı.

 

Mahalle muhtarı Faruk Adıgüzel ve vatandaşlar tarafından karşılanan  Başkan Beyoğlu, mahallenin taziye evinde taziye ziyaretine katılıp başsağlığı dileklerini ilettikten sonra okunan Kur’anı Kerim eşliğinde dua etti. Daha sonra ise mahallede kısa bir tura çıkan Başkan Beyoğlu, vatandaşların kendisine ilettiği taleplerle ilgili notlar alarak hemen çözüm üretilmesi için belediyenin ilgili birimlerine talimat verdi.

 

“SEVİNCİNİZE VE ACINIZA ORTAK OLMAK GÖREVİMİZDİR”

 

400 bin nüfuslu Bağlar’da ayrım gözetmeden Karacadağ kırsalından Bağlar’ın en ucra köşelerine kadar tüm vatandaşların emrinde olduklarını belirten Beyoğlu,”Sizlere hizmet etmek, sevincinize ve acınızı paylaşmak bizim görevimizdir.  Halk olmadan ne biz oluruz, ne bu makamlar olur. Bugüne kadar beraber güzel işler başardık. Ne talebiniz olursa bize anında bildirin, biz de gereğini yapalım. Eksik kaldığımız noktalarda bize eleştiri ve önerilerinizi iletmenizi istiyoruz. Ben kendimi belediye başkanı olarak değil, sizlerin hizmetkarı olarak görüyorum.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ergani'de şimşek deprem etkisi yarattı!
Ergani'de şimşek deprem etkisi yarattı!
Otomobil ile minibüs çarpıştı; ölü ve yaralılar var
Otomobil ile minibüs çarpıştı; ölü ve yaralılar var