Advert

Başhekim Akdağ’dan Basın İlan Kurumu’na ziyaret

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mehmet Akdağ ve Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Eşref Araç Basın İlan Kurumu Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette, sağlık alanında toplumu doğru bilgilendirmede basının önemine dik

Başhekim Akdağ’dan Basın İlan Kurumu’na ziyaret
Bu içerik 1212 kez okundu.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mehmet Akdağ ve Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Eşref Araç Basın İlan Kurumu Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette, sağlık alanında toplumu doğru bilgilendirmede basının önemine dikkat çekildi.

 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akdağ, beraberinde Yardımcısı Doç. Dr. Eşraf Araç ile birlikte Basın İlan Kurumu Diyarbakır Bölge Müdürü Osman Başeğmez’i ziyaret etti. Basın İlan Kurumu olarak Diyarbakır merkezli 7 ile hizmet verdiklerine dikkat çeken Başeğmez, “Tıp Fakültesi Hastanemiz ile sorunsuz bir iş akışı yürütüyoruz. Bu nedenle, değerli başhekimimize ve ekibine teşekkür ediyorum.”dedi.

Sağlık alanında toplumun doğru bilgilendirmesi için basın mensuplarıyla iyi ilişkiler içerisinde olduklarını ifade eden Başhekim Prof. Dr. Mehmet Akdağ’da, “Basın İlan Kurumu’nun olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hizmet üreten kurumların yöneticilerinin artan diyalog ve iş birliğinin hizmet kalitesini artıracağına inanıyorum”dedi.

Başeğmez ziyaretin anısına konuk heyete kurum yayınlarından Ayasofya kitabını hediye etti.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da Milletvekili aday adaylığına başvurular sürüyor
Diyarbakır’da Milletvekili aday adaylığına başvurular sürüyor
HÜDA PAR’ın hangi illerden listeye gireceği belli oldu
HÜDA PAR’ın hangi illerden listeye gireceği belli oldu