Advert

Park ve bahçelere mevsimlik çiçek dikimi yapılıyor

Park ve bahçelere mevsimlik çiçek dikimi yapılıyor
Bu içerik 1828 kez okundu.

Ergani Belediyesi Park ve bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçenin muhtelif yerlerinde çiçek ekimi başlatarak ilçenin görümünü güzelleştirmeye devam ediyor.
 Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde başlattıkları çiçeklendirme ve bakım onarım çalışmalarını ilçenin geneline yayarak sürdürüyor. 
İlçe giriş ve çıkışları başta olmak üzere, refüj ve park alanlarında yürütülen çalışmalar kapsamında çiçek dikimiyle ilçenin estetik görünümü daha iyi olaçak.
Çiçeklendirme ve bitki dikimi çalışmalarının ilçedeki tüm parklarda, yeşil alanlarda, kaldırımlarda, refüjler ve kavşaklarda devam edeceğini söyleyen Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Karaaslan “Mevsimlik bitki ve ağaç dikimi çalışmalarının yanı sıra ekiplerin bir yanda da bakım ve onarım çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.
Başkan Karaaslan,İlçemiz için sürekli bir çalışma içerisinde olduğunu belirten Başkan Karaaslan “Mevsimlik çiçek çalışmaları kapsamında ilçemizin muhtelif bölgelerine çeşitli bitki ve çiçek dikimi gerçekleştiriyoruz. 
Başkan Karaaslan sözlerini şöyle tamamladı,Özellikle vatandaşlarımızın ortak kullanım alanları olan parklarımızda çeşitli bitki ve çiçekleri toprakla buluşturuyoruz. Parklarımız için sürekli bir çalışma içerisindeyiz. Gerek temizliği, gerek yenilenmesi, gerekse yeni oyun gruplarıyla vatandaşlarımızın daha ferah ortamlarda vakit geçirmeleri adına çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor