Advert

GENÇ ÇİFTLER, NİKAH İŞLEMLERİ İÇİN BAĞLAR BELEDİYESİ’Nİ TERCİH ETTİ

Evliliğe adım atan genç çiftler, sağladığı kolaylıklar nedeniyle nikah işlemleri için Bağlar Belediyesi’ni tercih ediyor. 2021 yılında Bağlar’da 1200 nikah işlemi gerçekleşirken, Bağlar Belediyesi’ni tercih eden çiftler arasında 12 yabancı uyruklu çift de

GENÇ ÇİFTLER, NİKAH İŞLEMLERİ İÇİN BAĞLAR BELEDİYESİ’Nİ TERCİH ETTİ
Bu içerik 753 kez okundu.

 

Evliliğe adım atan genç çiftler, sağladığı kolaylıklar nedeniyle nikah işlemleri için Bağlar Belediyesi’ni tercih ediyor. 2021 yılında Bağlar’da 1200 nikah işlemi gerçekleşirken, Bağlar Belediyesi’ni tercih eden çiftler arasında 12 yabancı uyruklu çift de yer aldı. Genç çiftler, işlemler sırasında uygulanan pratiklik nedeniyle hiç zorluk yaşamadıklarını dile getirerek Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

 

AK Partili Bağlar Belediyesi, 2021 yılına ait nikah işlemleri verilerini açıkladı. Buna göre 1200 çift bu yıl içerisinde belediyeye başvurarak resmi olarak dünya evine girdi. Nikah işlemi yapan çiftler arasında 12 yabancı uyruklu çift de yer alırken, belediye ekipleri başvurular üzerine ceza ve tutuk evlerine giderek 16 tutuklu ve hükümlünün de nikah işlemlerini tamamladı. İl dışından gelen 2 çift ise izin alarak belediyenin gözetiminde evliliğe adım attı.

 

Bağlar Belediyesi Evlendirme Müdürü Handan Eker Taşkent, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun belediye ile ilgili diğer işlemlerde olduğu gibi nikah işlemleri hizmetlerinde de vatandaşlara her türlü kolaylık sağlanması yönünde talimat verdiğini dile getirerek, nikah işlemlerinde elde ettikleri başarının bundan kaynaklandığını söyledi.

“Hiçbir Zorlukla Karşılaşmıyoruz”

 

Bağlar Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirten vatandaşlar, nikah işlemlerinde hiçbir zorlukla karşılaşmadıklarını dile getirdi. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür eden vatandaşlar,”Belediyeye geldiğimizde hiçbir zorlukla karşılaşmıyoruz. A’dan Z’ye kadar her konuda yardımcı oluyorlar. Vatandaşı oyalama olayı yok. İşlemler en kısa zamanda tamamlanıyor. Bundan dolayı çok memnunuz” sözleriyle görüşlerini dile getirdiler.

Belediye yetkilileri, havaların ısınmasından sonra yeniden açık alanda nikah işlemleri yapmaya başlayacaklarını ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Horozlar Neden Ötüyor?
Horozlar Neden Ötüyor?
Yeni Başkan Denli Hızlı Başladı
Yeni Başkan Denli Hızlı Başladı