Advert

Kaymakam Karaaslan’dan Regaib Kandili Mesajı

Kaymakam Karaaslan’dan Regaib Kandili Mesajı
Bu içerik 1587 kez okundu.

Ergani Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Ahmet Karaaslan, Regaip Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam karaaslan kutlama mesajında, Bereket ve maneviyat mevsimi olarak nitelendirilen mübarek üç aylara girildiğini hatırlatarak, “Üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, Ramazan ayının da müjdecisi olan bir Regaib Kandiline daha erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kalplerimizin manevi doyuma ulaştığı mübarek üç aylar, dünya işlerinin ağırlığından bunalan ruhlarımızı dinlendirmek; Yüce Allah’ın rahmet ve merhametinden bolca faydalanabilmek için önemli fırsatlardır” dedi.
Mübarek üç aylar boyunca kulluk şuuru içerisinde hareket ederek içerisinde barındırdığı önemli gecelerin feyz ve bereketinden en güzel şekilde istifade edilmesinin önemine değinen Kaymakam Karaaslan, şunları söyledi:
“Bu anlamda değerlendirmemiz gereken önemli gecelerden birisi de bu gece idrak edeceğimiz, af ve merhametin müjdecisi Regaib Kandili’dir. Regaib Kandili’ni fırsat bilerek, Yüce Rabbimizin dağıttığı rahmetten nasibimizi almalı, ihtiyaç sahibi insanlara el uzatarak birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Erganili hemşerilerimiz başta olmak üzere, bütün İslâm âleminin mübarek üç aylarını ve Regâib Kandili’ni tebrik ediyor; Regaib Kandili’nin Ülkemize, Milletimize ve İslam Alemi’ne huzur, barış, kardeşlik ve hoşgörü getirmesini temenni ediyorum”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dekan yardımcısını bıçaklayan eski kız öğrencisi, akıl sağlığı raporu için Elazığ’a gönderildi
Dekan yardımcısını bıçaklayan eski kız öğrencisi, akıl sağlığı raporu için Elazığ’a gönderildi
Diyarbakır’da kadın cinayeti
Diyarbakır’da kadın cinayeti