Advert

BAŞKAN BEYOĞLU :"KAMUOYUNU DOĞRU BİLGİLENDİRMEYİ İLKE EDİNEN GAZETECİLİĞİ DEĞERLİ BULUYORUZ "

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla değerlendirmelerde bulunan AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,"Kamuoyunu doğru bilgilendirmeyi ilke edinen , ülkesinin ve memleketinin yararını gözeten basın emekçilerinin mücadelesini saygıdeğe

BAŞKAN BEYOĞLU :
Bu içerik 565 kez okundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla değerlendirmelerde bulunan AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,"Kamuoyunu doğru bilgilendirmeyi ilke edinen , ülkesinin ve memleketinin yararını gözeten basın emekçilerinin mücadelesini saygıdeğer buluyoruz " ifadelerini kullandı.

 

"Objektif Gazeteciliği Değerli Buluyoruz "

 

Gazeteciliğin aynı zamanda kamu görevi olduğunu, gazetecilerin bu anlamda önemli bir misyon ve sorumluluk üstlendiğinin altını çizen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, doğru bilgi paylaşımını içeren haber, yorum ve içerikleri değerli bulduklarını söyledi.

Eksiklikleri dile getiren, yol gösterici yayınların topluma karşı sorumlu olan kurum ve idarecilerin de yararına olduğunu anlatan Beyoğlu,"Basın emekçilerinin ne kadar zor şartlarda emek sarf ederek fedakarca hizmet ettiklerini biliyoruz. Gerek bizler ve gerekse toplumumuz kendilerine minnet borçludur. Tabi ki eksiklikleri dile getirecekler, yanlışları dile getirecekler. Farklılıkların olması bizi bir arada tutan en önemli güçtür ve demokrasinin gereğidir. Yalan ve iftira içermeyen,algı ve provokatif amaç taşımayan her haber değerlidir. Görevimiz gereği günlük yaşamda defalarca karşılaştığımız, kimi zaman beraber mesai yaptığımız, belediyemizin hizmetlerini kamuoyu ile paylaşarak aziz milletimizin gözü ve kulağı olan kıymetli basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da yolcu otobüsü devrildi: 3'ü, ağır 35 yaralı
Diyarbakır’da yolcu otobüsü devrildi: 3'ü, ağır 35 yaralı
Kaybolan Selman Yaşar bulundu
Kaybolan Selman Yaşar bulundu