Advert

YENİ ÇOCUKLU ANNELERE ZİYARET

AK Partili Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, son günlerde tırmanış gösteren olumsuz hava koşullarına rağmen vatandaş ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

YENİ ÇOCUKLU ANNELERE ZİYARET
Bu içerik 806 kez okundu.

AK Partili Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, son günlerde tırmanış gösteren olumsuz hava koşullarına rağmen vatandaş ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Yetim çocukların bulunduğu aileleri ve yeni doğan bebeklerin annelerini ziyaret ederek sıcak bir yaklaşım gösteren Dürdane Beyoğlu,”Milletimizin evi gönül evidir diyerek bu ziyaretlerimizle kıymetli annelerimizin yüreklerini ısıtıyoruz. “ ifadelerini kullandı.

 

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, bölgede son günlerde etkili olan soğuk havaya aldırış etmeden mahalle mahalle ve ev ev gezerek kadınların yaşadığı ailelere moral ziyaretlerinde bulunuyor. Yetim çocuklara teselli veriyor, yeni doğan bebekleri olan annelere çeşitli hediyeler takdim ederek gönüllerini kazanıyor.

 

 Kadınlar tarafından sıcak bir ilgi ile karşılanan Dürdane Beyoğlu, kucağına aldığı çocuklarla oynayıp anneleriyle çocuk sevgisi üzerine sohbetler gerçekleştirerek renkli görüntülerin oluşmasını sağlıyor.

“ÇOCUKLAR BİZE ALLAH’IN EMANETİDİR”

 

Çocukların anne ve babalara Allah’ın hediyesi ve emaneti olduğunu belirten Beyoğlu,”Ziyaretlerimizde yetim ve öksüz yavrularımıza ayrı bir önem atfediyoruz. Çünkü yetim ve öksüz büyüyen alemlerin efendisi bir peygamberin ümmetiyiz.  “Kim bir yetimin başını Allah rızası için okşarsa, elinin değdiği her kıl için kendisine sevap verilir” diye buyurmuştur iki cihan serveri peygamberimiz.

 

Aynı şekilde her doğan yeni çocuk anne ve babalara Allah’ın hediyesi ve emanetidir. Annelik çok kutsal bir görev. Annelerimizle bir araya gelerek dertleşiyoruz. Allah, bütün evlatlarımızı dinine, vatanına ve milletine layık evlatlar olarak yetişmeyi nasip etsin. Niyetimiz tamamen Allah’ın rızasına mazhar olmak ve gönüller kazanmaktır.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dekan yardımcısını bıçaklayan eski kız öğrencisi, akıl sağlığı raporu için Elazığ’a gönderildi
Dekan yardımcısını bıçaklayan eski kız öğrencisi, akıl sağlığı raporu için Elazığ’a gönderildi
Diyarbakır’da kadın cinayeti
Diyarbakır’da kadın cinayeti