Advert

Ergani'de Temizlik çalışmaları devam ediyor

Ergani'de Temizlik çalışmaları devam ediyor
Bu içerik 1817 kez okundu.

Ergani İlçe Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek cadde ve sokakları temizliyor.

Ergani Belediyesi ekiplerince, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "tam kapanma" sürecinde cadde ve sokaklar yıkanıp dezenfekte ediliyor.

 Korona virüse karşı toplum sağlığını korumak için vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Ziya Gökalp, Milli Egemenlik ve Dicle Caddesinde deterjanlı suyla yıkama çalışması gerçekleştirildi.  

Korona virüsle mücadelede etkin bir çalışma yürüttüklerini vurgulayan Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, “Vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarında yoğun bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyoruz. Cadde ve sokakları yıkama çalışmalarımız belirli bir program dahilinde devam ediyor. Halkımızın sağlığı ve güvenliği için gayretle çalışıyoruz” dedi.

Ekiplerin çamaşır suyu, ilaç ve köpük karışımından hazırlanan solüsyonla, işlek cadde ve sokaklarda gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarına "tam kapanma"  boyunca devam edeceği öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Altyapı sorununu çözecek proje hayata geçiyor
Altyapı sorununu çözecek proje hayata geçiyor
Öğrencilere spor malzemesi desteği
Öğrencilere spor malzemesi desteği