Advert

ÖZTÜRK 10 MAYIS ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

ÖZTÜRK 10 MAYIS ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Bu içerik 3538 kez okundu.

Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Abdulselam Öztürk, 10 Mayıs Anneler gününü kutladı. 
 Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Abdulselam Öztürk “Bizim için annelerin mutluluğu, huzuru, annelerin yüzlerinin gülmesi her şeyin üzerindedir” dedi.

“Anneler karşılıksız sevginin sembolüdür”

10 Mayıs Anneler gününü kutlayan Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Abdulselam Öztürk “Anneler; fedakârlığın, şefkat ve merhametin dünyadaki yansımasıdır. Çocuklarının mutluluğu ve geleceği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan anneler karşılıksız sevginin sembolüdür. Annemizin sesiyle gecemiz gündüz olur, kışımız bahar olur, şefkatiyle acılarımız hafifler, kederlerimiz dağılır, hüznümüz sevince döner. Bizim inancımıza göre, annelik dünyanın en yüce, en kutsal görevlerinden biri, anneler ise iyiliği en çok hak eden varlıklardır.
Evlatlarını vatan için şehit veren, evde engelli çocuğuna bakan, bakıma muhtaç yakınlarına kol kanat geren de yine annelerimizdir. Onlar bizleri yetiştirip vatana, millete hayırlı birer evlat olmamız için emek verdiler. Bizler de annelerimizden aldığımız bu mirasla çocuklarımızı geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz.
Toplumu şekillendirmede büyük rolü olan kıymetli annelerimizin, 10 Mayıs Anneler Gününü kutluyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Silahlı kavga 2 yaralı
Silahlı kavga 2 yaralı
Silvan’da hayvan otlatma kavgası: 2'si ağır 4 yaralı
Silvan’da hayvan otlatma kavgası: 2'si ağır 4 yaralı