Advert

O Mahallede yakışmayan yollardan vatandaş şikayetçi

O Mahallede yakışmayan yollardan vatandaş şikayetçi
Bu içerik 1820 kez okundu.

Eshat Taştekin 
Ergani ilçesi Şirinevler ve Bagür Mahallesi’ndeki yolların çukurlu olmasından şikayetçi olan  vatandaşlar, yolların sağlı sollu çukurlu ve çamurlu olmasından zorluk yaşadıklarını belirterek yetkililere çağrı yaptı.
Ergani İlçesine Bağlı Merkez Şirinevler ve Bagür Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar yolların bozuk olmasından şikâyetçi. Çukurlar sebebiyle araçlarının hasar gördüğünü ve yağmur yağdığı zaman yolların çamurlandığını belirten mahalleli, yolların düzeltilmesi konusunda yetkililere çağrıda bulunduklarını söylediler.  
O mahallede esfalık yapanlar ise, “Bizim aklımız erdiğinden beri bu yollar yapılmadı. Belediye geldi, geri gitti. Yollar yine böyle çukurlu kaldı. Çamurun içindeyiz, her yer bozuk. Yağmur yağdığı zaman burası çamur ve göle dönüyor. Araç kullanan kişiler zorlanıyor, bazen maddi hasar oluşuyor. Bize nakliye getiren firma araçları ön düzenlerini değiştimek zorunda kalıyor. Binlerce lira maliyeti oluyor. Yetkililerin bir an önce yolların yapılması için çağrımız var” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Amedspor’da beklenen imza atıldı
Amedspor’da beklenen imza atıldı