Advert

Emniyet Müdürü Alp Ay Gazetemizi Ziyaret Etti

Emniyet Müdürü Alp Ay Gazetemizi Ziyaret Etti
Bu içerik 1578 kez okundu.

Ergani İlçe Emniyet Müdürü Alp Ay ve Emniyet  özel kalem memuru Benazir Öztürk gazetemizi  ziyarette bulundu. 
Kısa bir süre önce ilçemizde göreve başlayan Müdür Ay, ilçede yayın yapan gazetelerin ziyaret yaptığını  bu kapsamda Ergani Haber gazetesini de  ziyaret ettiğini belirtti. 
 Müdür Ay, ziyareti sırasında Ergani Haber  gazetesini  yakından takip ettiğini de söyledi.
 Gazetemiz  İmtiyaz Sahibi Eshat Taştekin ve  Muhabir İsa Tekindağ  tarafından karşılanan Müdür Alp Ay: “Ergani gerçekten çok güzel bir ilçe. İnsanları tanımaya başladım ve hepsi de çok cana yakın kişiler. Buradaki vatandaşlarımızın emniyet güçlerine yardımcı olmaları dikkatimi çeken unsurlardan oldu. Bu da ilçede asayişin en iyi şekilde uygulanmasını ve yapılmasını sağlar. Bizler emniyet güçleri olarak ilçemizde asayiş konusunda hiçbir sıkıntının yaşanmaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gazeteniz Ergani Haber gerçekten bizlere her konuda yardımcı oluyor. Yayın hayatınızda sizlere başarılar diliyorum” dedi. 
Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Eshat Taştekin: “Bizler emniyet güçlerimize her konuda yardımcı olmaya hazırız. Birlikte çalışarak ilçemize hizmet etmek bizim için son derece mutluluk verici bir olaydır. Sizlere de görevinizde başarılar dilerim” dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Amedspor’da beklenen imza atıldı
Amedspor’da beklenen imza atıldı