Advert

Yaz sanat kurslarına kayıtlar başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, “Yaza İnat Başlıyor Sanat” sloganıyla 16 dalda açtığı yaz kurslarına kayıtlar başladı.

Yaz sanat kurslarına kayıtlar başladı
Bu içerik 6634 kez okundu.

 

Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kent Konservatuarı, vatandaşlara yönelik güzel ve görsel sanat dallarında 16 branşta ücretsiz Yaz Dönemi Sanat Kursu açtı.

Yaz Dönemi Sanat Kursları’nda, alanında uzman eğitmenler vatandaşlara bağlama (7 yaş ve üzeri), kabak kemane (16 yaş ve üzeri), ses eğitimi (18 yaş ve üzeri), gitar (7 yaş ve üzeri), keman (7 yaş ve üzeri), yan flüt (14 yaş ve üzeri), resim (15 yaş ve üzeri), erbane (16 yaş ve üzeri), piyano (7 yaş ve üzeri), klasik kemençe (15 yaş ve üzeri), resim çocuk (7 Yaş ve üzeri), ney (16 yaş ve üzeri), kaval (16 yaş ve üzeri) ile Konservatuvar ve Güzel Sanatlar Liselerinin Müzik ve Resim bölümlerine hazırlık dallarında eğitimler verecek.

Başvuruları başlayan ve sınırlı sayıda kişinin kabul edileceği Yaz Dönemi Sanat Kursları’nda kayıtlar 16 Temmuz'da sona erecek.

16 farklı dalda açılacak olan kurslardan herhangi birine kayıt yaptırmak isteyenler, https://form.jotform.com/231652380742959 internet adresindeki formu doldurarak başvurabilirler.

Kabul edilecek kişilerin belirlenmesinin ardından, kursların 22 Temmuz'da Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde başlaması planlanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır'da feci kaza:1’i ağır, 5 yaralı
Diyarbakır'da feci kaza:1’i ağır, 5 yaralı
Diyarbakır Valiliği duyurdu! Lice ilçesinde ele geçirildi
Diyarbakır Valiliği duyurdu! Lice ilçesinde ele geçirildi