Advert

Çermik'te iftara katılan MHP, esnaf ziyaretinde

MHP’nin Diyarbakır milletvekili adayları ile il teşkilatı, Çermik ilçe başkanlığı tarafından verilen iftara katıldı.

Çermik'te iftara katılan MHP, esnaf ziyaretinde
Bu içerik 4786 kez okundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çermik ilçe teşkilatının düzenlediği iftara katılan MHP Diyarbakır İl teşkilatı ve milletvekili adayları, iftardan sonra ilçe merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

MHP Çermik İlçe Başkanı Sinan Varol’un verdiği iftar yemeğine MHP İl Başkanı Miktat Arslan, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Elif Ece Uygutalp, MHP’nin milletvekili adayları ve il teşkilat üyeleriyle diğer ilçelerin başkan ve teşkilatlarının katıldığı iftara 300’e yakın vatandaş katıldı.

 

Çermik’te bir lokantada verilen iftar yemeğinin ardından partisinin milletvekili adaylarıyla birlikte Çermik merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştiren İl Başkanı Miktat Arslan ve beraberindekiler, ilçe başkanlığına geçerek burada korucular ve köy muhtarları ile bir görüşme gerçekleştirdi.

“SEÇİMDEN SONRA VATANDAŞIMIZ FERAH GÜNLERE KAVUŞACAKTIR”

Güvenlik korucuların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Arslan, emekli maaşlarının yükseltilmesi için Ankara’ya giderek konuyla yakından ilgilendiklerini ve genel merkez üzerinden yasa taslağı hazırlanarak resmi gazeteden geçirildiğini belirtti. Koruculara ayrı bir önem verdiklerini belirten Başkan Arslan; “Bugün Çermik ilçe başkanımız Sinan Varol’un verdiği iftar yemeğine katılım sağladık. Seçim sürecine girdiğimiz bu günlerde partimize olan teveccüh de hızla artıyor. Öncelikle bu kadar güzel bir iftar yemeği verdiği için ilçe başkanımıza teşekkür ederim. Partimizin neferleri olarak güzel bir etkinlik oldu. Bugün buraya gelirken sadece iftar için gelmedik. Burada esnafımızın sorun ve taleplerini de dinledik. Ardından ilçe başkanlığımızda mahalle muhtarları ve güvenlik korucularımızla da bir görüşme gerçekleştirdik. Güvenlik korucularının sorunlarını dinlerken aynı zamanda sıkıntılarını da en iyi ben bilirim. Çünkü bende 27 yıl boyunca güvenlik korucusu olarak ülkeme hizmet ettim. Bugün de MHP İl Başkanı olarak ülkeme, memleketime ve milletime hizmet ediyorum. Allah’ın izniyle Cumhur İttifakı’nın güçlü çıkacağı 14 Mayıs seçiminden sonra vatandaşımız için ferah günler gelecektir” dedi.

“ESKİDEN PARTİ BİNASI DOLMAZDI, ŞİMDİ SALONLARA SIĞMIYORUZ”

Esnaf ziyareti sırasında vatandaşların Çermik ile Ergani arasında bir türlü tamamlanmayan yol sorununun giderilmesi talebine karşılık Arslan; “Çermik ile Ergani ilçemiz arasındaki yolun projesi tamamlandı. Yakın zamanda asfalt serimine geçilmesi için kurumlarla istişare ve görüşmelerimiz devam ediyor. Parti olarak vatandaşımızın tüm sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Bu sorunların çözümü konusunda kurumlarımızda iletişime geçerek çözümlerin daha hızlı olmasını sağlıyoruz. Partimiz, memleketimizde muazzam çalışmalar yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa milletvekilimiz İbrahim Özyavuz’un da ve katıldığı kent merkezinde yaptığımız 3 bin kişilik bir iftar etkinliğimiz oldu. Allah’a şükürler olsun. Eskiden parti binasının dolmadığı partimiz bugün salonlara sığmıyor” diye konuştu.

 

“VATANDAŞIN GÖNLÜNE DOKUNAN BİR MHP İZLENİMİ BIRAKACAĞIZ”

Verilen iftar yemeğiyle ilgili olarak Çermik İlçe Başkanı Sinan Varol; “İl Başkanımız Miktat Arslan’ın talimatları doğrultusunda bugün bir iftar etkinliğimiz oldu. Öncelikle iftara gelen tüm vatandaşlarımıza ve partililerimize çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. MHP olarak Çermik ilçemizde çalışmalarımız sürerken bir yandan da böyle etkinliklerde buluşuyor olmak güzel oluyor. Bu tür etkinliklerin devam edeceği, vatandaşın gönlüne dokunan bir MHP izlenimi ve intibası bırakmak için gece gündüz demeden çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Diyarbakır’da otobüsün çarptığı kadın hayatını kaybetti
Amedspor’da beklenen imza atıldı
Amedspor’da beklenen imza atıldı