Advert

ÜST YAPISI YENİLENEN MAHALLEDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Bağlar Belediyesi, uzun yıllar sonra üst yapısını yenileyerek vatandaşların günlük yaşamı için elverişli hale getirdiği Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde yenileme çalışmalarından sonra temizlik çalışması başlattı. Tazyikli suyla temizlenen cadde ve sokaklar

ÜST YAPISI YENİLENEN  MAHALLEDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ
Bu içerik 4495 kez okundu.

AK Partili Bağlar Belediyesi, uzun yıllar sonra üst yapısını yenileyerek vatandaşların günlük yaşamı için elverişli hale getirdiği Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde yenileme çalışmalarından sonra temizlik çalışması başlattı. Tazyikli suyla temizlenen cadde ve sokaklar hijyen hale getirildi.

 

CADDE VE SOKAKLAR BAŞTAN SONA TEMİZLENDİ

Bağlar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kaldırımları yenilenen ve parke taşları monte edilerek güzel bir görüntü kazandırılan Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde projenin tamamlanmasından sonra temizlik çalışması başlattı. 20 bin nüfuslu mahallenin cadde ve sokakları baştan sona temizlendi. Temizlik araçları eşliğinde kalabalık personel grubunun gerçekleştirdiği çalışmalarda tazyikli su kullanılarak temizlenen yaşam alanları hijyen hale getirildi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalledeki cadde ve sokaklardaki kaldırımların yenilenerek genişletildiğini, bozulan parke taşlarının yerine yenilerinin monte edildiğini ifade ederek bu çalışmaların ardında da temizlik çalışmalarına başladıklarını söyledi.

“TEMİZLİK KONUSUNDA HASSASİYET GÖSTERELİM”

İlçede temizlik bilincinin yaygınlaştırılması için çaba gösterdiklerini anlatan Beyoğlu,”Tüm vatandaşlarımızdan rica ediyorum. Buralar nefes aldığımız, yaşadığımız alanlar. Bu hizmeti sizlerin huzuru için gerçekleştiriyoruz. Yapılan hizmetlere sahip çıkalım, evimiz olarak gördüğümüz Bağlar’ımızı hep beraber temiz tutalım. Temizlik bilincini her yaştan insanımızda yaygınlaştırabilirsek işte o zaman yaşanılabilir bir şehir meydana getirmiş olacağız. Diyarbakır’ın kültüründe temizlik vardır. Ben bu konuda tüm hemşehrilerimizin hassasiyet göstereceklerine inanıyorum.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır aracı Konya’da kaza yaptı: 4 ölü, 2 yaralı
Diyarbakır aracı Konya’da kaza yaptı: 4 ölü, 2 yaralı
Son seçim anketi: CHP, AK Parti ve DEM’de son durum!
Son seçim anketi: CHP, AK Parti ve DEM’de son durum!