Advert

"VARSA TALEBİNİZ HEMEN YERİNE GETİRELİM"

Gerçekleştirdiği halk buluşmalarıyla her gün yüzlerce vatandaşla bir araya gelen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile esnaflar arasında Fatih Mahallesi'nde çarpıcı diyaloğlar yaşandı.

Bu içerik 1842 kez okundu.

Beyoğlu'nun,"varsa talebiniz hemen yerine getirelim. Size yapılan yanlışı kendimize yapılmış kabul ederek gereğini yaparız " dedi.

Esnaflar ise Beyoğlu'nun her gün halkla iç içe olduğuna vurgu yaparak memnuniyetlerini dile getirdi.

 

Mahalle mahalle ve sokak sokak gezerek halk buluşmaları gerçekleştiren AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin eski ve kalabalık yerleşim yerlerinden Fatih Mahallesi'nde önce esnaf, ardında ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Fırın çalışanları ile Beyoğlu arasında dikkat çekici diyaloğlar meydana geldi.

Esnafın taleplerini dinleyen Beyoğlu,"Emirlerinizi dinlemeye ve varsa bir eksiklik hemen gereğini yapmaya geldik. Siz mutlu olursanız biz ancak mutlu oluruz. Size yanlış yapan olursa biz cezasını veririz" dedi.

 

"HAKKI KONUŞMAK ZORUNDAYIZ, SİZ HEP YANIMIZDASINIZ"

 

Belediyenin sorumluluk alanına giren konularda sorunları olmadığın anlatan esnaf ,"Sizden memnunuz. Allah rızası için hakkı konuşmak zorundayız. Her zaman yanımızdasınız " ifadelerini kullanarak teşekkür etti.

 

"BELEDİYE SİZİN EVİNİZ"

 

Beyoğlu, mahallede kapısını çalarak izin istediği bir çok aileye misafir oldu. Kendisine iletilen taleplerin en kısa zamanda yerine getirilmesi için notlar alarak belediyenin ilgili birimlerine talimat veren Beyoğlu,"Belediye sizin eviniz. Biz size hizmetkarız" diyerek  vatandaşları çay içmek için belediyeye davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır'da feci kaza:1’i ağır, 5 yaralı
Diyarbakır'da feci kaza:1’i ağır, 5 yaralı
Diyarbakır Valiliği duyurdu! Lice ilçesinde ele geçirildi
Diyarbakır Valiliği duyurdu! Lice ilçesinde ele geçirildi