Advert

HASTA VATANDAŞLAR UNUTULMADI

İlçeye bağlı Kaynartepe ve Muradiye mahallerinde çeşitli hastalıklardan dolayı yatağa bağlı olarak yaşayan vatandaşları ziyaret eden AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun bu davranışı vatandaşları duygulandırdı.

HASTA VATANDAŞLAR UNUTULMADI
Bu içerik 1143 kez okundu.

Hasta ziyaretlerinin hem islamın emri hem de toplumsal dayanışmanın gereği olduğunun altını çizen  Başkan Beyoğlu, sağlık sorunları başta olmak üzere çeşitli nedenlerle sıkıntı yaşayan vatandaşlara sosyal devlet olmanın gereği olarak  her türlü desteği veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki AK Parti iktidarının bu alanda cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal projesine imza attığını kaydetti.

 

"GAYEMİZ HAKKIN RIZASINI KAZANMAKTIR"

 

Beyoğlu  "Bizler de sizlerin hizmetkarları olarak sayın cumhurbaşkanımızdan aldığımız destek ve güçle sizlere moral aşılamak ve destek olmak üzere ayağınıza kadar gelmeyi vazife kabul ediyoruz. Çünkü bizim anlayışımızda hakkın rızasını kazanmanın yolu halkın rızasını kazanmaktan geçiyor " dedi. Beyoğlu, mahalle sakinleri ve esnafların da sorun ve taleplerini dinledikten sonra ziyaret turunu tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ciwan Haco’dan yıllar sonra gelen Hülya Avşar itirafı
Ciwan Haco’dan yıllar sonra gelen Hülya Avşar itirafı
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi