Advert

AK Parti’den aday olan Nasıranlı CHP’ye katıldı

AK Parti’den aday olan Nasıranlı CHP’ye katıldı
Bu içerik 7675 kez okundu.

Diyarbakır’da aralarında iş insanları, muhtarlar ve meclis üyelerinin bulunduğu 20 kişi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’ye katıldı. AK Parti’den ayrılanların rozetini CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti’den istifa ederek CHP’ye katılan, içlerinde Diyarbakır’ın ilçelerinden Belediye Meclisi Üyesi, ilçe yöneticisi, mahalle muhtarı ve iş insanlarının bulunduğu 20 kişiye rozet taktı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı koordinasyonunda faaliyetlerini sürdüren Doğu Masası çalışmaları kapsamında partiye yeni katılımlar devam ediyor. Son olarak içlerinde AK Parti Genel Merkezi Uyuşturucuyla Mücadele Komisyon Başkanlığı ve 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Kayapınar Belediye Başkan Adayı olan Avukat Cevdet Nasıranlı’nın da bulunduğu; Belediye Meclis Üyesi, ilçe yöneticisi, muhtar ve iş insanlarının bulunduğu 20 kişi istifa ederek CHP’ye katıldı. Yeni üyelere, Genel Merkez’de yapılan törenle rozetlerini Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu taktı.
AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ DE VAR
Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılanlar arasında yer alan Av. Cevdet Nasıranlı, aynı zamanda ASKON Diyarbakır Şube Başkanı, DEİK Üyesi. Partilerinden istifa ederek CHP’ye katılanlar arasında Diyarbakır’ın Yenişehir, Bağlar, Kayapınar, Sur, Ergani ve Bismil ilçelerinden AK Partili Belediye Meclis Üyesi, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Başkanları ile AK Parti üyesi olan Dicle (Kahbi) Mahallesi Muhtarı M. İhsan Turan ve iş insanları yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dekan yardımcısını bıçaklayan eski kız öğrencisi, akıl sağlığı raporu için Elazığ’a gönderildi
Dekan yardımcısını bıçaklayan eski kız öğrencisi, akıl sağlığı raporu için Elazığ’a gönderildi
Diyarbakır’da kadın cinayeti
Diyarbakır’da kadın cinayeti