Advert

BEYOĞLU :”BAĞLAR’DAKİ DEĞİŞİM ÇOK DAHA GÖRÜNÜR HALE GELECEK”

Başkan Beyoğlu, hafta sonunu vatandaş ziyaretleriyle geçirerek Yunus Emre Mahallesi'nde 4 aileye misafir oldu.

BEYOĞLU :”BAĞLAR’DAKİ DEĞİŞİM ÇOK DAHA GÖRÜNÜR HALE GELECEK”
Bu içerik 947 kez okundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla  AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca Ankara Kızılcahamam’da  düzenlenen "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"na katılan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilk günkü heyecanla çalışarak 2022 yılında hizmet kalitesini ve başarı çıtasını çok daha yükseklere çekeceklerini söyledi. Beyoğlu,”Sayın cumhurbaşkanımızdan yeni emir ve talimatlar aldık. Bağlar’da 33 ayda yaşattığımız değişimi inşallah yeni proje ve hizmetlerle çok daha görünür hale getireceğiz.” diye konuştu.

Başkan Beyoğlu, hafta sonunu vatandaş ziyaretleriyle geçirerek Yunus Emre Mahallesi'nde 4 aileye misafir oldu.

 

Bağlar’ın hak ettiği hizmetleri ve değişimi kendi dönemlerinde yaşamaya başladığını belirten AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 2022 yılı için çok daha büyük hedefler belirlediklerini söyledi. Bağlar’ın gelinen noktada gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliğinde örnek gösterilmesinden memnuniyet duyduklarını anlatan Beyoğlu, bu değişimde pay sahibi olan Bağlar halkı ve belediyenin tüm birimlerine teşekkür etti. Hizmet kalitesi artıkça halkın memnuniyetinin arttığını ve kendi motivasyonlarının da yükseldiğini belirten Başkan Beyoğlu, belediyecilikten gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi başarılı ve vizyonu geniş bir lidere sahip olmalarının da büyük bir avantaj olduğuna dikkat çekti.

“RABBİM ÇOK DAHA BÜYÜK HİZMETLERİ NASİP ETSİN”

 

Beyoğlu,”Kızılcahamam’daki toplantıda liderimizi çok dikkatli bir şekilde takip ederek buna göre emir ve talimatlar aldık. Bugün Türkiye’de başarılı belediyecilik denilince akla Recep Tayyip Erdoğan gelir. Böyle bir lidere sahip olduğumuz için çok şanslıyız. 33 ayda Bağlar’da hem ilçe tarihinin en büyük hizmetlerine imza attık, hem de milletimizin gönlünü kazanan sosyal belediyecilik çalışmalarını hayata geçirdik. Hamd olsun bugün Bağlar’ımız eski dönemlerdeki olumsuzluklarla değil, hizmetlerle gündeme geliyor. Hiçbir vatandaşımızı sahipsiz ve çaresiz bırakmadık. 2022 yılında çok daha güzel işlere imza atmayı planlıyoruz. Rabbim bu anlamda bizlere çok daha büyük projeleri hayata geçirerek milletimize layık hizmetler başarmayı nasip etsin. Hizmet bizim işimiz. Biz bunun için yorulmayız. Milletimizden sadece dua bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

YUNUS EMRE MAHALLESİ'NDE VATANDAŞLARA MİSAFİR OLDU

Başkan Beyoğlu, Ankara dönüşü hafta sonunda ayağının tozuyla gönül seferberliği ziyaretleri kapsamında vatandaşların evlerine misafir olarak çeşitli konulardaki taleplerini yerine getirdi.

Yunus Emre Mahallesi'ndeki ev ziyaretleri samimi bir ortamda geçerken, Başkan Beyoğlu hayır dualarını istediği vatandaşların tüm sorunlarının zaman geçirilmeden çözüleceğini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Ergani’de ‘Kudüs’ gecesi
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor
Sağlık sigortası prim borcu olana af geliyor