Advert

ZİYARET BÖLGESİNE YENİ YOLLAR

Ak Partili Bağlar Belediyesi , 130 yerleşim yerinin bulunduğu Karacadağ bölgesinde 3 mezraya daha yeni yollar kazandırarak mahalle içi ulaşım sorununu çözdü. Bu yerleşim yerleri arasında bölgenin saygın din adamlarına ait türbelerin bulunduğu Ziyaret Mezr

ZİYARET BÖLGESİNE YENİ YOLLAR
Bu içerik 1909 kez okundu.

Ak Partili Bağlar Belediyesi , 130 yerleşim yerinin bulunduğu Karacadağ bölgesinde 3 mezraya daha yeni yollar kazandırarak mahalle içi ulaşım sorununu çözdü. Bu yerleşim yerleri arasında bölgenin saygın din adamlarına ait türbelerin bulunduğu Ziyaret Mezrası da yer aldı.

 

Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,"Millete hizmet etmenin mazereti ve mesaisi yok. Vatandaşlarımızın en ufak bir şikayet ve talebini bile itina ile değerlendiriyoruz " ifadelerini kullandı. Bağlar Belediyesi , bölge halkının ilgi gösterdiği ve bölgede saygın bir yere sahip olan din adamlarına ait türbelerin bulunduğu mezraya yeni yollar kazandırdı.

 

Eski adıyla Alatosun beldesi, yeni adıyla Karacadağ Mahallesi'ne bağlı Ziyaret Mezrası'nın iç bölümünde şikayet konusu olan ulaşım sorunu 2 kilometre yol yapılarak mezra sakinlerinin hizmetine sunuldu. Tezharap ve Laçin mezralarında da yeni yollar belediye ekipleri tarafından tamamlanarak ulaşıma açıldı.

MEVLANA HALİT MAHALLESİ KALDIRIMLARI GÜZELLEŞTİRİLDİ

 

Bağlar Belediyesi,"365 gün kesintisiz hizmet " parolasıyla sürdürdüğü alt yapı ve üst yapı yenileme çalışmalarında ilçe merkezinde bozuk ve tahrip olan kaldırım ve ara sokakları modernize etmeye devam ediyor.

 

İlçenin kalabalık yerleşim yerlerinden olan Mevlana Halit Mahallesi'nde kullanılamaz hale gelen kaldırımlar yenilenerek yeni parke taşları döşendi. Kaldırımların yenilenen hali güzel görüntüler oluşturdu.

Bağlar Belediye Hizmet Ziyaret yollar Beyoğlhu Ak Parti Ergani Son Dakika Diyarbakır Haberler 13 yerleşim yeri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır’da yolcu otobüsü devrildi: 3'ü, ağır 35 yaralı
Diyarbakır’da yolcu otobüsü devrildi: 3'ü, ağır 35 yaralı
Kaybolan Selman Yaşar bulundu
Kaybolan Selman Yaşar bulundu