Advert
Advert

Ergani'de dezenfekte çalışması sürüyor

Ergani Belediyesi Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokakları tazyikli ve deterjanlı suyla yıkadı.

Ergani'de dezenfekte çalışması sürüyor
Bu içerik 2510 kez okundu.
Ergani Belediyesi ekiplerince, koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan sokağa çıkma kısıtlaması fırsata çevrilerek cadde ve sokaklar yıkanıp, dezenfekte ediliyor.
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı toplum sağlığını korumak için vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Ziya Gökalp, Milli Egemenlik ve Dicle Caddesinde deterjanlı suyla yıkama çalışması gerçekleştirildi.
Koronavirüsle mücadelede etkin bir çalışma yürüttüklerini vurgulayan Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, "Vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarında yoğun bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyoruz. Cadde ve sokakları yıkama çalışmalarımız belirli bir program dahilinde devam ediyor. Halkımızın sağlığı ve güvenliği için gayretle çalışıyoruz." dedi.
yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı bulvar, cadde, yol, sokak, kaldırımlar ve vatandaşların ortak kullanım alanları tazyikli suyla yıkanarak dezenfekte çalışması yapıldı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dicle’de öğrencileri taciz ettiği iddia edilen öğretmen açığa alındı
Dicle’de öğrencileri taciz ettiği iddia edilen öğretmen açığa alındı
Destek ödemeleri yapıldı
Destek ödemeleri yapıldı