Advert

‘Haydi Gülümset’ projesi

İstanbul’da bulunan Ergani'ler Kültür ve Dayanışma Derneği'ne bağlı Kadın Komisyonu tarafından hazırlanan ‘Haydi gülümset’ projesi başladı.

‘Haydi Gülümset’ projesi
Bu içerik 5439 kez okundu.

Oyuncaksız çocuklara oyuncak toplayıp bu çocukların yüzlerini güldürerek, sevindirmek amacını taşıyan proje büyük beğeni topladı.

Kadın Komisyonu Başkanı Nursen Ubay, proje Öncüsü Özge Sarı, Komisyon üyeleri İlter Duran, Hava Kaçmaz,Yıldız Yaşar,Mehtap Kahramanoğlu, Nuray Yıldız ve gönüllü üyeler, Xalo Kadir Bagur Sema Büyüktaş, Gülistan Büyüktaş ,Hülya Çiçek birlikte yürütülen projede elde edilen oyuncaklar Ergani’ye gönderilip çocuklara dağıtılacak.

İstanbul Ergani'ler Kültür ve Dayanışma Derneği Kadın Komisyonu Başkanı Nursen Ubay, projenin sonucundan çok memnun olduklarını ifade ederek, “Bundan sonraki projelerimiz arasında çocuklarımıza giyim ve kırtasiye yardımı olacaktır. Önümüzdeki projeleri daha geniş kapsamlı tutacağız. Topladığımız oyuncakları en yakın zamanda Ergani'deki çocuklarımıza ulaştırmak üzere göndereceğiz. Bu konuda halkımızdan destek bekliyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Doku soruşturmasında şüpheliler için çember daralıyor
Doku soruşturmasında şüpheliler için çember daralıyor
İşyerine pompalı silahla saldırı: 2 yaralı
İşyerine pompalı silahla saldırı: 2 yaralı