Advert

Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu’nun büyük başarısı!

Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu, Voleybol Turnuvasında Şampiyonluk Kazandı!

Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu’nun büyük başarısı!
Bu içerik 1457 kez okundu.

Diyarbakır’ın Merkez Kayapınar İlçesi’nde yer alan Bist Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu, Diyarbakır’da düzenlenen ortaokullar arası voleybol turnuvasında büyük bir başarı elde etti. Okulun küçük erkekler ve küçük kızlar voleybol takımları, turnuvada şampiyonluk elde ederek büyük bir gurur yaşadı.

Spor salonu olmamasına rağmen mücadele eden ve turnuvada başarı elde eden Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu’nun voleybol takımları, Diyarbakır’da düzenlenen ortaokullar arası Voleybol turnuvasında Kayapınar İlçesi’ni temsil ederek zirveye çıktı. Başarılarıyla dikkat çeken öğrenciler, Şubat ayında Bingöl’de düzenlenecek olan bölge birinciliği için turnuvalara katılmaya hak kazandı.

Spor salonu eksikliğine rağmen şampiyonluk elde eden öğrenciler, valilikten malzeme desteği talep etti. Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu’nun voleybol takımları, sadece spor alanında değil, öğrencilerin teknoloji bağımlılığından uzaklaşmalarını sağlamak ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla beden eğitimi öğretmenleri tarafından düzenlenen kurslara katılarak filenin sultanlarını yetiştirmeye çalışıyor.

 

Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Kayhan Subaşı ve Okul Müdürü Fehmi Geçitli, öğrencilerin başarılarına katkı sağlamak adına takımları desteklemeye devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Diyarbakır ve ilçeleri ilkokul mezunlarına emanet!
Diyarbakır ve ilçeleri ilkokul mezunlarına emanet!
Diyarbakır'da 'Piksel' operasyonu; çok sayıda kişiye gözaltı
Diyarbakır'da 'Piksel' operasyonu; çok sayıda kişiye gözaltı