Advert

Silvan Kaymakamı Uslu görevden alındı

Silvan Kaymakamı ve Belediye başkan V. Mehmet Uslu, İçişleri Bakanlığı’nca yürütülen bir soruşturma kapsamında görevinden alındı. Uslu’nun yerine Çankırı’nın Çerkeş İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Çelik atandı. Çelik’in daha önce Harran İlçe Kaymakamlığı yaptığ

Silvan Kaymakamı Uslu görevden alındı
Bu içerik 1701 kez okundu.

28 Ağustos 2019 tarihinde Diyarbakır’ın Silvan İlçe Kaymakamlığına atanan Mehmet Uslu, bugün görevden alındı. İçişleri Bakanlığının yürüttüğü bir soruşturmaya istinaden görevden alınan Uslu’nun görevden alınma gerekçesi hakkında bilgi verilmedi.

USLU’NUN YERİNE ÖMER FARUK ÇELİK ATANDI

Görevden alınan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Uslu’nun İçişleri Bakanlığı’nca yerine daha önce Harran Kaymakamlığı görevinin ardından Çankırı’nın Çerkeş Kaymakamlığı görevine atanan Ömer Faruk Çelik, Diyarbakır’ın Silvan ilçesine kaymakam ve belediye başkan vekili olarak atandı.

Harran’da özellikle turizm alanında başarılı işlere imza atan Ömer Faruk Çelik Diyarbakır’ın Silvan ilçesine Kaymakam ve kayyum Belediye Başkanı olarak atandı. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj da Çelik’e; ”Diyarbakır’ın Silvan’a hem belediye başkanı hemde Kaymakamlık görevini yürütmek üzere atanan Kaymakam Ömer Faruk Çelikel’e başarı dileğinde bulundu”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Silvan’da hayvan otlatma kavgası: 2'si ağır 4 yaralı
Silvan’da hayvan otlatma kavgası: 2'si ağır 4 yaralı
Eşini diri diri yakıp öldüren kocaya ceza yağdı
Eşini diri diri yakıp öldüren kocaya ceza yağdı