Advert
Advert
İş Adamı Cenap Kılıçkap
Mustafa Üzülmez

İş Adamı Cenap Kılıçkap

Bu içerik 4260 kez okundu.

Tam bir Ergani sevdalısı. İstanbul’da Candeğer inşaat pazarlama sahipi. Değerli bir insan, tüm hemşehrilerine ön ayak oluyor. Halk arasında inanılan güvenilen bir karektere sahip.Ergani ziyaretinde kendisiyle uzun bir sohbetimiz oldu.Ergani için ne yapabiliriz, fikir alışverişinde bulunduk. İnsanlığı ve konuşma tarzı da hoş. 
Yanında amcası oğlu Kayhan Kılıçkap’ta vardı. İlk önce Ergani Haber Gazetesinde görüştük, ertesi günde evime gelerek beni ziyaret ettiler. Çok mutlu oldum. İnsan hayatı bir rüya ve masal gibidir. Herkes ektiğini biçer bir çok kişi uzun yıllar yaşasa bile eğer hiç kimseye faydası olmamışsa yani ot gelmiş palağ gitmiş bu tip insanlar bin yıl yaşasa ne yazar. Nerede olursan ol kim olursan ol eğer kendinden sonrakilere bir eser bırakmamışsa boş yaşamıştır. Ma faydalı insanlar gülerek sevinerek ölüme giderler. Her yerde şu kelime kullanılır “Zalim felek attı beni gurbet ellere, vurdu yerden yerlere” Gurbet kelimesi insana ağır geliyor. Aslında dostu olmayan insanlar nerede olursa olsun gurbettedir. Yalnızdır, kuru ağaca benzer, ne yaprağı var ne gölgesi ne çi,çeği var nede meyvesi kırılıp yakmaktan başka bir şeye yaramaz. 
Cömert, ahlaklı güzel verimli itibarlı insanlar nerede olursa olsunlar onlar için fark etmez. Saydığım bu iyi vasıflar Erganili iş adamı Cenap Kılıçkap’ta var. 
Hepimiz burada misafiriz ve gurbetteyiz esas evimiz öbür taraftadır. Ölüm arkamızda mezarda önümüzdedir. Misafiriz her şey burada kalacak. yaptığımız iyilik ve kötülük bizimle beraber gelecek.
Yüce Allah’tan sevgili hemşerim iş adamı iyi insan Cenap Kılıçkap’a sağlıki sıhhat ve hayır uzun ömürler dilerim.
Sevgi ve saygılarımla. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti’den aday olan Nasıranlı CHP’ye katıldı
AK Parti’den aday olan Nasıranlı CHP’ye katıldı
Kış aylarında çocuklarda bronşite dikkat
Kış aylarında çocuklarda bronşite dikkat