Advert

KAYMAKAM NAZLI DEMİR MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Muhtarlar Toplantısı Çermik İlçe Kaymakamı Nazlı Demir başkanlığında Çermik Hükümet Konağı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

KAYMAKAM NAZLI DEMİR MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 5743 kez okundu.

Toplantıya AFAD Diyarbakır Şube Müdürü Murat Demir ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünden Alâeddin Arpa, İlçe Kurum Müdürleri ve Muhtarlar katıldı. Toplantı açılışında konuşan İlçe Kaymakam Nazlı Demir, devletimizin mahallelerde temsilcisi olan muhtarlarımızın mahallelerin sağlık, eğitim, altyapı, içme suyu, elektrik gibi ihtiyaçlarının tespitinde önemli rol oynadığını, herhangi bir aksaklıkta ilgili kurumlarla irtibata geçmesinin faydalı olacağını ve bu eksikliklerin giderilmesi ile vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin artacağını belirtti.
Toplantıya katılan muhtarlar tek, tek söz alarak mahallelerinin ihtiyaçlarının neler olduğunu, başta Kaymakam Nazlı Demir olmak üzere kurum amirleri ile yüz yüze görüşerek iletme imkânı buldu. Afet başta olmak üzere mahallelerin sağlık, eğitim, altyapı, içme suyu, elektrik gibi yerel hizmetler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İşsizlik maaşında 5 Nisan endişesi
İşsizlik maaşında 5 Nisan endişesi
SADECE 14 BÜYÜKŞEHİR’E SEFER YAPILACAK!
SADECE 14 BÜYÜKŞEHİR’E SEFER YAPILACAK!