Advert

2 gündür haber alınamıyor

Erganili Munzur Üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki Gülistan Doku'dan 2 gündür haber alınamıyor.

2 gündür haber alınamıyor
Bu içerik 4954 kez okundu.

Kızlarından haber alamayan Doku Ailesi Ergani'den Tunceli’ye gelerek emniyet müdürlüğüne kayıp başvurusunda bulundu. Doku’yu arama çalışmaları sürüyor.

 

SUDA VE KARADA ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

Munzur Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü 2. sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Gülistan Doku’dan 2 gündür haber alınamıyor. Erganili olduğu öğrenilen genç kızın ailesi Tunceli’ye gelerek emniyet müdürlüğüne kayıp başvurusunda bulundu. Yapılan başvuru üzerine gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Doku’nun, en son Uzunçayır Barajı Dinar Köprüsü mevkiinde görüldüğü belirlendi. Üniversite öğrencisinin bulunması için ekipler geniş çaplı arama çalışması başlattı. Uzunçayır Baraj Gölü'nün 5 kilometrelik alanında yüzey ve kıyı taraması yapıldı. Dalgıç polisler ise köprü çevresinde dalışlar gerçekleştirdi. Kayıp genç kız jandarma, emniyet, Tunceli AFAD ve gönüllüleri, Elazığ AFAD, Elazığ Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği, MUDAK, arkadaşları ve ailesi tarafından karada ve suda aranıyor.

 

TUNCAY SONEL DE ARAMA BÖLGESİNDE

Ayrıca, Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek ve İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen Gülistan Doku'nun ailesiyle bir araya geldi. Vali Sonel, Gülistan'ın annesi Bedriye ve babası Halit Doku ile birlikte arama çalışmalarının devam ettiği Uzunçayır Baraj Gölü Sarı Saltuk Viyadüğü mevkiine gelerek, arama çalışmalarını dair bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Avukat Şair Vecdi Subaşı Vefat Etti
Avukat Şair Vecdi Subaşı Vefat Etti
Silvan’da 2 kişi korona virüs nedeni ile hayatını kaybetti
Silvan’da 2 kişi korona virüs nedeni ile hayatını kaybetti