Advert

Kaçmaz, Yeni Eğitim-Öğretim yılı mesajı yayınladı

Ergani İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaçmaz, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı..

Kaçmaz, Yeni Eğitim-Öğretim yılı mesajı yayınladı
Bu içerik 5015 kez okundu.

 ''Yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimizle paylaşıyoruz. Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni eğitim-öğretim yılını içtenlikle tebrik ediyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyorum." dedi.  

 Sevgili Öğrenciler;
          Yaşadığımız zamanın en anlamlı varlıkları ve geleceğimizi sahiplenme durumunda olan sizlersiniz. Emek harcanarak sizler için hazır hale getirilmiş okullarımızın hakkını vererek bu yılı tamamlayacağınıza inanıyoruz. Ümit ediyoruz ki derslerinize çalışarak, öğrenerek ve okumayı severek okul hayatınızı tamamlayacaksınız. Bugün bizler için nasıl değerliyseniz yarının yetişkinleri olacağınız dünya için de kıymetli birer fertler haline geleceksiniz.

           Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım;

           Sizlerin emeği, öğrencilerimizin bu kutlu yürüyüşlerinde ulaşmak istedikleri hedeflerinde yol gösterici bir ışık olacaktır.  İlginiz, sevginiz ve öğrenciye uzanan merhamet yüklü eliniz insanlığı ve insanımızı mamur edecek olan en büyük güçtür. Bu düşünce ile emeklerinizin ve gayretli çalışmalarınızın karşısında duyduğum saygıyı ifade etmek istiyorum. Bu doğrultuda öğrenci merkezli sosyal sorumluluk projelerinin, öğretmenlerin ilgi ve gayreti ile öğrenme ortamlarını daha verimli hale getiren her türlü projenin destekçisi ve takipçisi olmak isteğimizi, bu alandaki heyecan ve kararlığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum.

            Değerli Anne ve Babalar;

            Eğitim çok bileşenli bir yürüyüştür ve kendimizi bu konuda sorumluluktan sıyrılmadan dört elle sarılarak çocuklarımızın eğitimine adadığımızda, bunun meyvesini ilk alacak olan anne - babalar olarak yine sizler olacaksınız.  Öğrenci ve öğretmenlerimizi okullarda yalnız bırakmayacağınıza olan inancım tamdır. Yeni eğitim-öğretim yılında anne babalar olarak okullarımızda vereceğiniz destek ve katkılardan dolayı şimdiden sizlere teşekkür etmek istiyor; yeni eğitim yılının öğretmen öğrenci ve velilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

            Kıymetli İdareci ve Mesai Arkadaşlarım;

           Okullarınızı bulunduğu sosyal ve mahalli yapının ortasına bir kültür merkezi olarak yerleştirme gayretinizi, öğretmenler ve öğrenciler için mutlu olacakları ve sevecekleri bir okul iklimi ve güven ortamı inşa etme çabası içerisinde olduğunuzu, bizler takdirle velilerimiz ise şükranla izlemektedir. Bu doğrultuda artarak devam eden çabanızı, çocuklarımızı geleceğe en güzel şekilde hazırlama gayret ve heyecanınızı gururla paylaşmak istiyorum. Daha çok paylaşmak, örnek olacak uygulamaları çoğaltmak, görüşmek, daha çok okumak, sürekli kendimizi yenileme ve geliştirme çabası içerisinde yürümek bizim vizyonumuzu geleceğe bakışımız olmuştur. Bu anlamda sizlere teşekkür eder, 2019-2020 Eğitim öğretim yılının tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz  için hayırlı olmasını dilerim '' dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Bismil İlçe Başkanlığı binasına molotofkokteylli saldırı
AK Parti Bismil İlçe Başkanlığı binasına molotofkokteylli saldırı
Diyarbakır’da dört yıl önce düzenlenen saldırının faili noterde yakalandı
Diyarbakır’da dört yıl önce düzenlenen saldırının faili noterde yakalandı