Advert
Advert

Selahattin Demirtaş, Çekirdekçi Mısto'yu cezaevinde unutmadı!

Selahattin Demirtaş, ‘Çekirdekçi Mısto’nun kendisine gönderdiği selamı aldı. Demirtaş, cezaevinden ‘Çekirdekçi Mısto’ya bir mesaj göndererek, “Seni unuttuğumu sanma, Azrail unutsun seni” dedi.

Selahattin Demirtaş, Çekirdekçi Mısto'yu cezaevinde unutmadı!
Bu içerik 674 kez okundu.

Edirne Cezaevi’nde tutulan HDP’nin önceki dönem Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Diyarbakır’da yaşayan ‘Çekirdekçi Mısto’nun selamına yanıt verdi.

‘Seni unuttuğumu sanma’

Demirtaş’ın kardeşi Aygül Demirtaş, ağabeyi Demirtaş’ın ‘Çekirdekçi Mısto’nun selamına verdiği yanıtı Twitter adresinden paylaştı. Demirtaş gönderdiği notta, “Sevgili Çekirdekçi Mısto selamını aldım, benden de çok selam. Seni unuttuğumu sanma, Azrail unutsun seni. Buraların çekirdeğinin tadı tuzu yok, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Kendine iyi bak, herkese selam söyle” dedi.

Bugün gün içerisinde ‘Çekirdekçi Mısto’nun Demirtaş’a selam söylediği sözleri sosyal medyada paylaşılmıştı. ‘Çekirdekçi Mısto’ görüntülerde, Demirtaş’a selamının iletilmesini isteyerek, “Selahattin başkana çok çok selamımı iletin. Çekirdekçi Mustafa’nın çok çok selamı var. Söyle hani bir kere üniversiteye gelmişti ya. Çekirdekçi Mısto. Odur ha” dedi. (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bayram tatili kaç gün olacak
Bayram tatili kaç gün olacak
İLHAN DİKEN İSMİNE VALİLİKTEN RET
İLHAN DİKEN İSMİNE VALİLİKTEN RET