Advert
Advert

Ulaşım 4 gün ücretsiz

Ulaşım 4 gün ücretsiz
Bu içerik 769 kez okundu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı nedeniyle arife gününden başlayarak 4 gün boyunca toplu ulaşım hizmetlerini ücretsiz verecek.

Arife ve bayramın birinci günü de 117 araçla oluşturulacak ringlerle yurttaşlar, kent merkezi ve ilçelerde belirlenen noktalardan mezarlıklara ücretsiz ulaştırılacak.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, kent merkezi ve ilçelerde Ramazan Bayramı nedeniyle yurttaşların ücretsiz toplu taşıma hizmeti verecek. Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları, arife gününden başlayarak bayram tatili boyunca yurttaşları ücretsiz taşıyacak. Yoğun bir şekilde yapılan mezarlık ziyaretlerini göz önünde bulunduran Ulaşım Daire Başkanlığı, yurttaşların mezarlıklara daha rahat bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla arife ve bayramın birinci günü kent merkezi ve ilçelerin farklı noktalarından mezarlıklara seferler düzenleyecek. Arife ve bayramın ilk gününde 117 toplu taşıma aracı, kent merkezi ve ilçelerde yurttaşları mezarlıklara ücretsiz taşıyacak.
Mezarlıklara gidecek toplu taşıma araçları
Büyükşehir Belediyesi’nin arife ve Ramazan Bayramı’nın ilk günü mezarlıklara yapılacak ziyaret nedeniyle oluşturduğu ring sistemi ve araç sayıları belirlendi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
D vitamini için sonbaharda güneşlenin
D vitamini için sonbaharda güneşlenin
BOSNALI KADINLARDAN GÜZELOĞLU’NA ZİYARET
BOSNALI KADINLARDAN GÜZELOĞLU’NA ZİYARET