Yerel Haber:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

 

Ergani kaymakamlığı Bayramın birinci günü öğretmen evinde Ergani halkını kabul ederek Ramazan bayramını kutladı. Ergani belediyesi ise Belediye binasında vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra, esnafları dolaşarak bayramlaştı. 
Ergani’de  Mübarek Ramazan Ayı içinde tutulan oruçlar, yapılan hayırlar ve ihtiyaç sahiplerine verilen yardımlardan sonra samimi bir havada, birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları içinde Ramazan Bayramı, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Garnizon Komutanlığı ve siyasi partilerde düzenlenen bir dizi programla coşku içinde kutlandı.             
İlk kutlama programı saat 10.00 da Ergani Kaymakamlığı tarafından Öğretmen evinde düzenlendi. Buradaki bayramlaşma törenine Kaymakam Erdinç Yılmaz, Jandarma Garnizon Komutanı, AKP İl Genel Meclisi Üyeleri, AKP İlçe Başkanı Mehmet Kaya ve yönetim Kurulu Üyeleri, Resmi daire amirleri, köy muhtarları,Dernek ve Oda Başkanları, Ergani Kaymakamlığı Personeli tarafından misafirlere,meyve suyu ve çay ikramında bulunuldu. Bayramlaşmada Kaymakam Erdinç Yılmaz bütün misafirleri ile tek, tek bayramlaştı, hal, hatır sorarak gönüllerini aldı. 
Başkan Yalçın Esnafla Bayramlaştı
Ergani’de Ramazan Bayramı kutlamaları büyük ilgi görüyor. Belediye binasında personelle bayramlaşan,Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın, bayramın 3. gününde ise Ergani çarşılarını dolaşarak çarşı esnafının tek tek bayramını kutladı. 
Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın, Ramazan bayramı nedeniyle belediye başkan yardımcıları ve partililerle birlikte çarşı esnafına bayram ziyaretinde bulundu. Şehir merkezindeki esnafı ziyaret eden ve tek tek bayramlaşan Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın, "Halktan kopuk belediye anlayışını ortadan kaldırdık. Belediye yönetimi iyi günde de kötü günde de her zaman vatandaşın ve esnafın yanında olmaya devam edecek. Bu anlayışımız hiçbir zaman değişmeyecek. Tüm Erganili hemşehrilerimizin ve esnafımızın bayramını kutluyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×